Stalking Polski czyli zrozumiałem Jarka.

Kategorie: Polska

Polska jest kobietą. Umęczoną. Doświadczoną przez życie. Udręczoną przez partnerów. Miała w sumie dwóch. Germańskiego brutala ,najeźdźcę. I ruskiego pijaka. Obaj ją bili. Jeden głównie za to że nie szanował kobiet jako klasy niższej i nie mógł się pogodzić z jej podejściem do porządku w domu. Drugi to zwykły brutalny pijus. Biłby każdego kto mniejszy a jak się napił na grubo to i na większych się rzucał. Np na Kubie  na wakacjach na przykład w Zatoce Świń. Ogólnie kryminał.

Polska długo w tych związkach pozostawała jak to kobieta która wierzyła że będzie lepiej. Próbowała na portalach poszukiwać romantycznej miłości i opieki. Były krótkie romanse z Królestwem Brytyjskim i Republiką Francuską. Pierwszy okazał się casanową którego opuściły wszystkie zamorskie miłości,który nigdy nie potrafił kochać a jedynie wykorzystywać swoje partnerki. Drugi okazał się kobietą i to niezbyt dobrze prowadzącą się. Ostatnio Polska zakochała się w amerykańskim kowboju. Ale była to miłość głównie korespondencyjna i jednostronna. Kowboj miłości na globie ma wiele a i tak nie może się zdecydować czy bardziej ciągnie go ruska babuszka czy młoda szczupła izraelką. I stoi w rozkroku między nimi od 40 lat.

Polska zostałaby na lodzie gdyby nie pokochał jej Jarosław Kaczyński. Podobno skrycie podkochiwał się w niej od liceum. W sumie tylko w niej. Pisał listy. Próbował wielokrotnie uwieść, cały czas jednak był to związek toksyczny. Bo Jarek nie może zapomnieć o przeszłości. Dodatkowo cały czas robi z niej dziwkę i oskarża o potajemne związki z ruskim albo z germańcem. Raz nazwał to nawet trójkątem. Niby kocha ale jednocześnie nienawidzi jej dzieci. Jeśli już Tusk jest dzieckiem Polski to na pewno z nieprawego łoża z dziadkiem germańcem. Jest zatem zdrajcą a Polska dalej go wybiera. Więc miłość Jarka i jego paczki zamienia się w stalking.

Stalking często kończy się ofiarą kobiety. Bo nie o nią chodzi w tej miłości tylko o władzę. Władzę absolutną. Odsunięciem dzieci w tym Tuska najlepiej,wygnaniem z kraju. Ostateczną zemstą na jej poprzednich facetach czyli ruskim i germańcu i to bez względu na konsekwencję. Polskę można zatłuc i wyrwać z objęć grupy wsparcia dla maltretowanych kobiet (Unii Europejskiej) bo to germaniec ją tam wepchnął by mieć nad nią po wieki kontrolę.

Polskę trzeba odzyskać i zawładnąć. Zamknąć w domu i przykuć do kaloryfera. I włączyć jej Trwam. Niech się nawraca. Ladacznica jedna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.