Nowy wspaniały świat

Kategorie: Bez kategorii

Jest rok 2037. Wstałem rano.

Wstawiłem szybkie pranie tak żebym przed przymusowym joggingiem (nakaz NFZ) zdążył wydepilować nogi. Nie wiem czemu ale moda na spódniczki dla mężczyzn w biurach średnio mi się podoba. ostatnio widziałem stewarda z niedogolonymi nogami. Tfu! Nie odzywam się bo nie chcę kłótni. Zresztą o kłótnie łatwo, wczoraj nie doczyściłem zlewu, przed wczoraj nie przykręciłem półki a w sobotę zapomniałem o wyniesieniu posegregowanych na siedem worków śmieci.

Żona ma dużo stresu bo już trzeci raz awansowała w tym roku w ramach parytetów. W zasadzie nade mną w mojej firmie też nie ma już mężczyzn. Siedzą jeszcze w księgowości, paru w technice ale większość w biurach to kobiety. Zresztą inaczej nie może być bo mężczyźnie trudno teraz skończyć studia. Kobiety mają swoje dodatkowe punkty za płeć. I powiem że ja się z tym zgadzam. My mężczyźni nadajemy się tylko do mycia garów. Odkąd w ubiegłym roku zabronili nam prowadzić samochody znacznie spadła liczba wypadków. Może dlatego że jest 70% kierowców mniej,ale to zapewne podziemie macho puszcza takie plotki. Niby ich wszystkich wyłapano i siedzą w obozach gender-korekcyjnych ale jakiś testosteron do świata przenika.

Mężczyznom jest zresztą teraz lepiej niż kiedyś. Nie muszą pracować, a obowiązkowy tacierzyński przedłużono do 5 lat. Potem ciężko wrócić do normalności. Zresztą po co? Zawsze facet może sobie wynająć innego faceta do pilnowania dzieci i sprzątania czyli „pana niania”. Tani są Ukraińcy. Słyszałem że wiele Ukrainek przebiera się za facetów żeby zdobyć pracę sprzątaczki w Polsce,ale sam na taką nie trafiłem.

Żyje się spokojnie bo parlament składający się w 85% z kobiet (taki parytet) zakazał rozwodów. Możliwe jest jedynie wypędzenie męża poprzez trzykrotne wypowiedzenie przy świadkach: wynoś się, wynoś się, wynoś się. Kobieta może jednak zmienić zdanie i wtedy mężczyzna jest dowożony przez policję (na terenie całej UE) z powrotem do domu. Kobiety często zmieniają zdanie. Takich wypędzeń jest jest coraz mniej odkąd ustawowo nakazano mężczyźnie dbanie o dom, w tym sprzątanie, opiekę nad dziećmi itd. Kobieta może mieć oficjalnie trzech facetów,ale musi zdecydować któremu przekaże jakie obowiązki. To akurat prawo weszło niedawno i nazywa się „prawem Szczuki”.

Mężczyzną wolno spędzać wolny czas w klubach zainteresowań ale pozbawionych agresji i alkoholu. Zlikwidowano bary. A alkohol może kupić jedynie kobieta lub mężczyzna na podstawie upoważnienia. W barach wolno nam szydełkować, sklejać modele samolotów, ale nie wolno bluźnić. Obsługa jest czysto męska więc zapomnijcie o klubach ze striptizerkami. Zresztą teraz pornografię konsumują jedynie kobiety. Nie robi się już operacji powiększania biustu a jedynie powiększanie penisa. To największy punkt budżetu NFZ. Do 25 centymetrów gwarantuje rozmiar państwowa służba zdrowia. Takie są zalecenia WHO. Po 60 roku życia możesz się zgodzić na eutanazję jeśli masz podpis żony. Zresztą nie ma już wtedy nic do robienia bo oficjalnie mężem przestajesz być jak masz 55 lat i potem żona oficjalnie bierze kogoś młodszego do domu.

Tytoniu już praktycznie nie ma. Czasem słyszy się że w jakimś damskim klubie palą nielegalne cygara, ale nikt tego nie widział bo mężczyźni nie mogą tam chodzić.

Dobra kończę bo muszę pozmywać i dzieci odebrać ze szkoły. A będę musiał obracać dwa razy bo od trzech lat trasy na terenie miasta wolno odbywać tylko rowerem. No i na obcasach kiepsko jeździ się rowerem,ale lubię być modny. To narka kochani. Następnym razem polecę wam fajne kosmetyki. Cieszę się na wieczór bo na kanale dla facetów będzie powtórka „Pretty man” o biednej męskiej dziwce która spotyka księżniczkę z bajki.

 

Komentarze (1):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.