Komentarze (22):

 1. Avatar
  Uno

  Rzeczywiście żyjemy w epoce fałszywych proroków, którzy nas mamią i prowadzą na manowce! Bardzo możliwe, że jednym z najgorszych rzeczy jest powszechna reklama, przeważnie produktów, na cenę, których w 50 procentach składa się właśnie koszt reklamy. W efekcie kupując, płaci się za reklamę, a nie za produkt, który gdyby nie ona mógłby być znacznie tańszy.

 2. Avatar
  Avatar

  Teraz, kiedy Polska jest w Unii Europejskiej i nie można już reklamować kraju pochodzenia produktu, znaczenie godła „Teraz Polska” wzrosło. To jedne z niewielu sposobów na poinformowanie o tym co jest produkowane w Polsce. 🙂

 3. Avatar
  Olek

  Paradoksalnie przydałaby się jakaś kampania reklamowa przypominająca rodakom o tym konkursie. Kiedyś była to bardzo znana maka, teraz trochę zapomniana. Gdyby ważne osoby publiczne typu Prezydent, Premier, marszałkowie Sejmu i Senatu włączyłyby się w promocje tej inicjatywy, to na pewno możnaby wzmocnić znaczenie tego konkursu.

   1. Avatar
    Miłosz

    Dla polityków PO, Polska to kraj tylko teoretycznie, mam nadzieję, że PIS przegoni tę bandę folksdojczów i zdrajców.

  1. Avatar
   Leo

   Zdaje sie, ze kancelaria Prezydenta Dudy ma swoich ludzi w kapitule konkursu, wiec wsparcie ze strony Prezydenta powinno być czymś naturalnym.

 4. Avatar
  Julia

  Podoba mi się spostrzeżenie, że „świat drogowskazów został skomercjalizowany” i bardzo mi z tego powodu przykro. 🙁

   1. Avatar
    Olek

    Zdrowy rozsadek podpowiada, że warto kupować produkty, które są produkowane w Polsce, bo dzięki temu ludzie mają prace, a budżet pieniądze na inwestycje i emerytury. Niestety nie wszyscy kojarzą tą prawidłowość…

 5. Avatar
  BoB

  Niestety żyjemy w kraju, gdzie mnóstwo osób kieruje się jeszcze przede wszystkim kryterium ceny i nie ma co się dziwić. Cieszę się, że polskie produkty są u nas promowane, często sugeruję się tym na zakupach.

 6. Avatar
  bm

  To co mi się podoba, to fakt, że Fundacja uniknęła politycznych uwikłań, że nie daje się wciągać w bieżące konflikty. A to wcale nie jest oczywiste, bo sporo organizacji i stowarzyszeń wchodzi z butami do polityki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.